Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Haki Godanci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Haki Godanci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 27 Maj 2015, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Kenge Per Skender Salihaj". Më datë 9 Janar 2016, Haki Godanci publikon videoklipin "Voter E Vjeter Mire Se T'gjeta", në bashkëpunim me Ibrahim Godanci, Azem Godanci & Brahim Godanci. Më datë 28 Maj 2016, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Per Nazmi Uksmajli". Më datë 6 Qershor 2016, Shaqir Cërvadiku & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Pritna Nanë Shqi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agron Uksmajli

Shefket Beqa

Bajram Jakupi

Pllum Vatnikaj

Fatmir Dibra

Mirlind Bajraktari

Nijazi Halilaj

Mergim Mazreku

Albo 06

Fida

Tags: Haki Godanci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet