A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haki Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Haki Halimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 30 Dhjetor 2015, Haki Halimi publikon videoklipin "Mos Beso". Në vitin 2015, Haki Halimi publikon albumin "Buzëqeshja E Saj". Më datë 12 Shkurt 2017, Haki Halimi publikon videoklipin "E Kam Dasht". Në vitin 2018, Haki Halimi publikon albumin "Kenge Dasmash 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Merki Buduri

Ardian Nuraj

Vllaznim Qukovci

Shqiprim Sylejmani

Burim Aliu

Hajrë Behrami (Hajra)

Adriatik Asllani

Shemsedin Jetaj

Kujtim Ibrahimi

Laurant Halimi


Tags: Haki Halimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019