Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - Hajmalia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nese nga ti jam largu
mos me mendo se te kam harru
nese me ty sot nuk se ne
zemer une ty te kam
te kam pas si hajmali
te kam dasht si asnje njeri
e mallkoj çastin kur m'the se shkoj
s'ka rendesi se kush do vjen pas teje
asgje s'do merr ajo prej meje
dasht e mire dasht trazir
me mu do ta ket veshtir
dasht e mire dasht trazir
nuk menon dashnin per ty
kam te drejt une te te du edhe pse ti
mke harru nese nuk te shoh çdo dite
ti ne enderr mi puth syt te kam pas si
hajmali te kam dasht si asnje njeri
e mallkoj çastin kur m'the se shkoj
s'ka rendesi se kush do vjen pas teje
asgje s'do merr ajo prej meje
dasht e mire dasht trazir
me mu do ta ket veshtir
dasht e mire dasht trazir
nuk menon dashnin per ty


Ky tekst u dërgua nga Erona Rysha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Haki Halimi
Publikimi: 19/01/2014


Haki Halimi - Hajmalia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajmalia".
3. Video është e këngës "Hajmalia", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0