Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Opoj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Haki Ramadani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Shkollen Fillore E Perfundoj ne vendlindje Opoj Brrut Komuna Dragashit. Shkollën E mesme Medreseja Alaudin Prizrën. Eshte Duke E viju Fakultetin E Studimeve Islame Në Prishtin. Më datë 7 Maj 2019, Haki Ramadani publikon videoklipin "Mirëse Erdhe Mysafir". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Shkelqim Mavraj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Haki Ramadani

Komente 0