A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hala Osmanollaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Gjonaj 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Hala Osmanollaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Hala Osmanollaj ka filluar të bëhet mjaft i njohur për publikun e gjërë. Ai deri më tani ka realizuar disa këngë me videoklipe, që janë mirëpritur nga të gjithë. Hala e ka realizuar dëshiren e tij për t'ja thënë këngës. Tani, është mjaftë i klikuar e i angazhuar, në mbrëmje, dasma e ahengje. Më datë 17 Maj 2012, Hala Osmanollaj publikon videoklipin "Jam Furrtar". Kjo këngë e afroj më shumë me publikun dhe siç thotë këngëtari i ka bërë shumë nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Lamtumirë (2016)

Live


» Dërgo Një Këngë »

Merri Krejt
Jam Furrtar
Sot Me Lindi Djale
Na Kane Mallku
Sonte Dojm Me Kall
Bankat Fajdexhi
Nxon Jom


Artistë Të Ngjashëm:

Adriatik Asllani

Merki Buduri

Shqiprim Sylejmani

Kujtim Ibrahimi

Pleurant Aliti (Landi)

Liridon Vllahiu

Sovran Olluri

Miril

Cadox

Bujaa


Tags: Hala Osmanollaj, Halim Osmanollaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019