Live Video

Hala Osmanollaj - Furrtari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2012

2012-12-12T21:48:30


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Furrtari" kënduar nga Hala Osmanollaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hala Osmanollaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hala Osmanollaj:

Më Shumë...