Audio

Hala Osmanollaj & Antigona Goca - Rrugës Duke Ecur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/05/2016

2016-05-21T19:10:42

Më Shumë Nga

Antigona Goca

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrugës Duke Ecur" kënduar nga Hala Osmanollaj & Antigona Goca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hala Osmanollaj & Antigona Goca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hala Osmanollaj:

Më Shumë...