Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haliband

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Haliband është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Antaret: Agim Berisha Andin Halimi Besart Halimi Petrit Riza Krenar Halimi Më datë 7 Mars 2007, Haliband publikojnë videoklipin "Qyeti Pa Plan". Më datë 4 Dhjetor 2007, Haliband publikojnë videoklipin "Hajt Se Bohet Mire". Më datë 25 Mars 2010, Haliband publikojnë videoklipin "I Humbur Ne Dhembjen E Saj". Në Tetor 2011, Besart Halimi marrin pjesë në Zhurma Show 2011 me këngën "Ne Tren Per Perzeren", në bashkëpunim me Haliband....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Permit Of Stay

Sunrise

Red Dog

Premenstrual Syndrome

Grupi Simbol

Pinkmetal

Grupi Na

Troja

Akullthyesit

Germs

Tags: Haliband


Komente mbi këtë artist