Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Halide Piskala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Halide Piskala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 9 Dhjetor 2014, Halide Piskala publikon videoklipin "Sa Pa Fat". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Videoklipi u prodhua nga Arboni. Në vitin 2014, Halide Piskala publikon albumin "Live". Më datë 28 Maj 2016, Halide Piskala publikon videoklipin "Pse"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Raimonda Kovaçi

Arbnore Kleçka

Majlinda Topanica

Blerina Gashi

Drandofile Rama (Filja)

Sanimete Krasniqi

Xhemile Veselaj

Shemsie Gashi

Sala Maloku

Valbona Spahiu


Tags: Halide Piskala, Halide Jerliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet