TEKSTESHQIP

Halide Piskala
Rrushi I Embel
Lyrics

me erdhe pas rehat sme le me fjal te mira embel ma le e pash se terri po me bjen se qka me gjeti me ra ndermen erdhe i bardh sikur debora shum me qef fjalet i mora iku dhe terri me se pash si prej qjelli tek ti une rash.o rrushi rrushi i embel jeta eshte si ne enderr qka vjen tash nuk e di po nihem fantazi