Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halil Bilalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Halil.Bilalli 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
BIOGRAFIA: Halil Bilalli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 4 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Tradhëtare". Më datë 5 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Sot E 100 Vjet". Më datë 7 Dhjetor 2012, Halil Bilalli publikon videoklipin "Ndarje". Më datë 27 Korrik 2014, Halil Bilalli publikon videoklipin "Mbushe Zemren Me Iman". Në vitin 2018, Halil Bilalli publikon albumin "Kenge Dasmash 2018". Në vitin 2021, Halil Bilalli & Riski Band publikojnë albumin "Pe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentPer Ty Pollog (2021)

☆☆☆☆☆

Kenge Dasmash 2018 (2018)

☆☆☆☆☆

Halil Bilalli

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Argeton Dervishi

Xheni

Blerim Lutfiu (Beli)

Erkan Musliu

Duli

Ylber Aliu

Zyber Avdiu

Keli

Bimi Mustafa

Drilon Berisha

Tags: Halil Bilalli


Komente mbi këtë artist