Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halil Bilalli - Sonte Dua Me U Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sonte dua me u pi
sonte du me lot te qaj

me vajzen qe kam kaluar
o tradhtaret na kan ndar (2x)

sonte dua larte me shkua
sonte zdu as kend me ngjua

dora dridhet goten mban
lotet pikojn zemra qan (3x)

O me lot ajo osht shkuar
tu e than jeta ka mbaruar

fuqi s'pata me e ndal
i kishin than shum te zeza fjal (2x)

pse o te poshter kshtu veproni
pse dy zemra i helmoni

Zoti ju vraft faqe zi
qe shkatrrut kete dashuri (3x)


Ky tekst u dërgua nga Veton Aliu

Halil Bilalli - Sonte Dua Me U Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Dua Me U Pi".
3. Video është e këngës "Sonte Dua Me U Pi", por nuk këndohet nga Halil Bilalli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Halil Bilalli:


Komente 0