A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halil Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  95
BIOGRAFIA: Halil Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 2 Shkurt 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Zgjate Doren E Rahmetit". Më datë 31 Mars 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Biri Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gazmend Hyda

Riad Sulimani

Avdush Krosa

Murtez Xhaferi

Nexhip Xhaferi

Naim Qukiqi

Egzon Abazi

Sedat Beqiri

Shpend Limani

Orhan Regjepi


Tags: Halil Kastrati

Halil Kastrati në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019