A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halime Mani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Halime Mani is a popular singer. Më datë 9 Dhjetor 2007, Halime Mani & Agron Pefqeli publikojnë videoklipin "Ti Ik Prej Meje". Në Qershor 2007, Halime Mani merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Shko E Mos U Kthe". Më datë 29 Janar 2009, Halime Mani publikon videoklipin "S'dua". Në Qershor 2009, Halime Mani merr pjesë në Polifest 2009 me këngën "Me Mire Pa Ty". Më datë 8 Mars 2010, Halime Mani publikon videoklipin "Kuptoje Jeten". Muzika e këngës u punua nga Korab Sh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Entela Ilirjani

Burbuqe Rada

Sevi

Ema Bytyqi

Mimoza Abedini

Irma Gurakuqi

Sidorela Kelmendi

Luljeta Kuraja

Liliana Kanina

Mimoza Selimi


Tags: Halime Mani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019