Më mbaj mend (për 1 muaj)

Halit Gashi - Po Lufton Drenica Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nga Tirana motra e vllezer
Du me I knu drenics kang zemre

Me te dhan force me tqetsu plagt
E me te than se sje e vetme

Ti o bote qe bon sehir
A e din se nje kosovari
Ne ship te vet gjithmon I huj
Gjer ne koc ka shku litari

O me lot te nanes e me gjak trimnie
Po lufton drenica o se I ka hije

Svritet foshnja ende ndjep
Sa rrin vashat meu ba nan

Tan kosova po therret
Lirin kerkush ska me na e dhan

Ti o bote qe bon sehir
A e din se nje kosovari
Ne ship te vet gjithmon I huj
Gjer ne koc ka shku litari

O me lot te nanes e me gjak trimnie
Po lufton drenica o se I ka hije


Ky tekst u dërgua nga kreshnik ramaHalit Gashi
Publikimi: 28/02/2013


Halit Gashi - Po Lufton Drenica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Lufton Drenica".
3. Video është e këngës "Po Lufton Drenica", por nuk këndohet nga Halit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Halit Gashi:


Komente 0