A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halit Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Halit Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Në vitin 2016, Halit Gashi publikon albumin "Xheladin Gashi-Plaku" Më datë 21 Shtator 2019, Halit Gashi publikon videoklipin "Dr. Lec Gradica". Muzika e këngës u punua nga Burim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Xhavit Hajdari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Xhaxhai i

Arion Gashit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Xheladin Gashi-Plaku (2016)

Oj Kosove Ta Puthsha Plagen


» Dërgo Një Këngë »

Dr. Lec Gradica


Artistë Të Ngjashëm:

Martin Gojani

Idajet Sejdiu

Rrahim Fejzullahu

Bardhok Lucaj

Mendi Buci

Halil Demiri

Jashar Sejdiu

Naim Hajdari

Hasan Cetaj

Besim Haliti


Tags: Halit Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019