Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arion Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Arion Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Sukseset e tij nuk kanë të ndalur dhe ai është ndër talentët më premtues në Kosovë. Arjoni është gjithmonë falenderues ndaj Zotit dhe familjes që gjithmonë e kanë mbeshtetur. Arjoni ka lindur ne një familje me traditë muzikore, Arjoni është djali i Sintisajzerit të mirënjohur Hamit Gashi, është djali i vëllaut të këngtarit Halit Gashi. Arjon Gashi është nga Klina, është mjaft aktiv në muzik në dasma dhe organizimet tjera muzikore....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nipi i

Halit Gashit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arion Gashi, Arjon Gashi, Artyom

Komente 0