Halli
Halli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Besnik Belegu:

Biografia

BIOGRAFIA: Halli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Besnik Belegu njohur me emrin artistik - Halli. Më datë 10 Tetor 2006, Ariana publikon videoklipin "Kur Ti Thua", në bashkëpunim me Halli....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0