Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hamdi Dhe Elmi Dakaj është një duo artistësh e njohur. Më datë 21 Nëntor 2012, Hamdi Dakaj & Elmi Dakaj publikojnë videoklipin "Dil O Mujë Krasniqi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luani Dhe Migjeni

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Marina Dhe Fabi

Mirvet Dhe Ramize

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Tags: Hamdi Dakaj, Elmi Dakaj, Vellezerit Dakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet