Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamez Llapqeva - Do Të Pendohesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Edhe pse n’zemër m’ke thy edhe pse loti mu shterr
nuk kam forcë qe t’mallkoj Ty se unë kurr s’tkam dasht me sherr.
Veq një herë moj në këtë jetë për Ty kisha dasht me dit
A thu nihesh keq për mua që me lotë m’ke lanë tuj t’prit.
{Ref x2}
Do t’pendohesh do t’pendohesh zemrën tënde mirë e di
Kur të rrjedhin lotët tu do t’ju besosh lotëve t’mi.

Për një zemër që ke thy një ditë ka me të ra ndërmend
ki me lyp aty me u kthy por aty më nuk ki vend.
Veq një herë moj në këtë jetë për Ty kisha dasht me dit
a thu nihesh keq për mua që me lotë m’ke lanë tuj t’prit.
{Ref.x3}
Do t’pendohesh do t’pendohesh zemrën tënde mirë e di
Kur të rrjedhin lotët tu do t’ju besosh lotëve t’mi.

Ky tekst u dërgua nga Bledi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/02/2012


Më Shumë Këngë Nga Hamez Llapqeva:


Komente 0


Hamez Llapqeva - Do Të Pendohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Pendohesh".
3. Video është e këngës "Do Të Pendohesh", por nuk këndohet nga Hamez Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.