A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hamit Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Golaj 
BIOGRAFIA: Hamit Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Hamiti ben tekstet e te gjitheve kengeve rapsodike per deshmore etj. Në vitin 2014, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan". Në vitin 2018, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Mos Ja Kthe Shpinen Atdheut"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Mos Ja Kthe Shpinen Atdheut (2018)

Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan (2014)

Bashkimi Kombetar

O Sa Mire Qe Jem Shqiptare

Jem Nje Komb Kem Nje Qellim

Ora Kombit Na Ka Ardhe


» Dërgo Një Këngë »

Kurbeti
Nehbi Buqa Me Dy Djemt
Bislim Zekolli
Kenge Kushtuar Deshmoreve Te Bllaces
Kenge Per Azem Hajdarin
Oso Kuka
Tragjedi Kosovare


Artistë Të Ngjashëm:

Rifat Mulaj

Ibrahim Muçaj

Hazis Ndreu

Përparim Brati

Dervish Dervishi

Beqir Gashi

Rrahman Pagarusha

Nexhat Vitia

Agim Baftjari

Gëzim Ahmetaj


Tags: Hamit Kastrati, Perparim Brati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019