Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hamza Nuhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Hamza Nuhiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Hamza Nuhiu është nga Shkupi, këndues i ilahive dhe projekti i tij i parë ishte "Xhamiat". Më datë 17 Qershor 2020, Hamza Nuhiu publikon videoklipin "Imri Elezit". Më datë 26 Mars 2021, Hamza Nuhiu & Nafidan Miftari publikojnë videoklipin "Shkou Im". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hamza Nuhiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Hamza Nuhiu

Komente 0