Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Dite Pas Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Një herë i kam provu,buzët e tua zjarr
E 1000 herë unë u pendova pse u tregova e marrë
Një herë i kam provu,buzët me shije mjalt Veten shkatërrova shpirtin lëndova e njollosa n’baltë
E lotin valë ska kush e ndal...


ref:
Ditë pas dite,ditë pas dite
Ende në ty mendoj
Më premtove nuk më prite
S’mundem të harroj


Ditë pas dite,ditë pas dite
Zemra për ty më therr
Pse më lëndove kur e dite
Dashuroj veç një herë

II

Një herë e kam provu,shijen e dashurisë
E 1000 herë jastëkun e laga me lot të vajzërisë
Një herë e kam provu,shijen e lumturisë
Veten plagosa shpirtin njollosa me shije të tradhëtisë
E lotin valë ska kush e ndal...


ref:
Ditë pas dite,ditë pas dite...


Ky tekst u dërgua nga baby_girlHana Band
Publikimi: 18/07/2012


Hana Band - Dite Pas Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dite Pas Dite".
3. Video është e këngës "Dite Pas Dite", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 0