Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Problem Shum Serioz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  35

Plot djem të bukur atë ditë kishte qyteti
Kur u ndava unë nga çuni im…
Nuk do të vuaj,thashë unë vet me veti
Do t’argëtohem veç për qejfin tim…

Sikur çdo femër kërkoja hakmarrje
Cuni im më bëri shumë nervoz
Ty të shfrytëzova në gjithë atë ngjarje
Shkurt, veç shkurt ta bëj xheloz


ref:
Unë me ty pata fillu
Veç ta bëj tjetrin xheloz
E tash' me ty jam dashuru
Kjo punë më bën nervoz

Unë me ty pata fillu
Veç ta bëj tjetrin xheloz
E tash' me ty jam dashuru
Problem shumë serioz


Ky tekst u dërgua nga baby_girlHana Band
Publikimi: 01/12/2004
Festivali: Zhurma Show 2005


Hana Band - Problem Shum Serioz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Problem Shum Serioz".
3. Video është e këngës "Problem Shum Serioz", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 0