Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Ne Ty Jam Dashuruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

u ben do vjet qe te njooh
shum net ne enderr t'shooh
nje ndjenj ne zemer flet
nuk di si do ta them
nese un sonte dehem
nga ti nuk do te fshehem

2x
zemra do te flet vet
do ta thot nje sekret

sonte gotat zbrazen , mbushen
nga deshira, faqet skuqen
ndjenj e re qe se kam shpesh
e verteta del ne shesh
del ne shesh nje e vertet
qe s'ta thash un kurr ne jet
kam diqka per te treguar
se ne ty jam dashuruar


Ky tekst u dërgua nga xoxaHana Band
Publikimi: 17/06/2006
Festivali: Polifest 2006


Hana Band - Ne Ty Jam Dashuruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Ty Jam Dashuruar".
3. Video është e këngës "Ne Ty Jam Dashuruar", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 0