A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Cakuli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  74
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Hana Cakuli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një vajzë modeste, e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet me një "magnetizëm" sidomos nga të rinjtë. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Hana Cakuli e cila gëzon një mirënjohje të madhe në estradën kosovare. Çdo person ka ëndrra të veçanta në jetë dhe merr një profil të caktuar. Hana Cakuli, që nga fëmijëria e hershme kishte ëndrra për tu bërë këngëtare, por kurrsesi nuk mund të bëhesh një artist i madh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kieda Budini

Lola Pink

Nidora Gjyriqi

Jehona Lumi

Suanita

Ertila Koka

Viola Taçi

Besa Krasniqi

Enki

Bruna


Tags: Hana Cakuli, Hana Cakulli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019