A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hana Orllati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Hana Orllati është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Prej dy vitesh ka nisur të merret me muzikë. Ajo ka marrë pjesë në festivale muzike për fëmijë. Këngëtarët e saj të preferuar janë Celine Dion dhe Andrea Bocelli. Hana, gjithashtu shkruan poezi dhe së shpejti do të botojë edhe një libër. Ëndrra e saj më e madhe është të përfaqësojë Shqipërinë ose Kosovën në Eurovizion. Në të ardhmen e sheh veten si këngëtare dhe shkrimtare. Në vitin 2018, Hana Orllati merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Stina Shala

Vesa Hamdiu

Janina Mustafa

Eanda Nishevci

Anjeza Gashi

Anisa Hoda

Finesa Sadiku

Sara Mulliqi

Rita Daklani

Arsa Dervishi


Tags: Hana Orllati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019