Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hana Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Hana Zogaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vanesa Nimanaj

Shpresa Jetullahu

Dionita Islamaj

Edona Hajdini

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Albina Bekteshi

Valmira Ramadani (Vali)

Ardiana Dili

Elida Daci-Gashi

Tags: Hana Zogaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet