Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Hary-B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Janar 2016, Hary-B & Afrobeats1 publikojnë videoklipin "Da Vinci Code". Më datë 16 Prill 2016, Hary-B publikon videoklipin "Engjulli", në bashkëpunim me Afrobeats1....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Flame

Andi AD

5kinny

Fitim Bajra

Bernie

Tuzhi-G

Kook.1

Dringo

Lani (Street Thugs)

JMC


Tags: Hary-B, Hary B

Krijo Një Kartolinë