Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Havushe Dhe Andrin Salihi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Havushe Dhe Andrin Salihi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Havushe Salihi & Andrin Salihi marrin pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Koela Dhe Eldi

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Ela Dhe Bora

Arrita Dhe Tuana Hoti

Olta Dhe Elda Sadiku

Jon Dhe Janina Dardhishta

Eduard Dhe Bleard

Vellezrit Kuqi


Tags: Havushe Salihi, Andrin Salihi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet