Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Dauti - Atë Që Deshta Unë Më Shumë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A'te Qe Desha Un MeShum
I'ku Me la Ne Gjum
A'te Qe Desha Un Me Shum
I'ku Me La Ne Gjum
I'ku Me La Ne Gjum Me La
A's Lamtumir S'me Tha
I'ku Me La Ne Gjum Me La
A's Lamtumir S'me Tha

A'te Qe Desha Un Ma Fort
I'ku Me La Me Lot
A'te Qe Desha Un Ma Fort
I'ku Me La Me Lot
I'ku Me La Me Lot Me La
A's Lamtumir S'me Tha
I'ku Me La Me Lot Me La
A's Lamtumie S'me Tha

Kur Hena Ndrit Qelli Flakron
DyZemrat Naj Bashkon
Kur Hena Ndrit Qelli Flakron
Dy Zemrat Naj Bashkon
Imjeri Un Sa Fort Te Du
Me Gjithese Me Ke Tradhtu
Imjeri Un Sa Fort Te Du
Me Gjithese Me Ke Tradhtu

Kur Hena Ndrit Qyteza Fle
E Dashur Ku Je
Kur Hena Ndrit Qyteza Fle
E Dashur Ku Je
Me Tjeter Ti Tani Jeton
Dhe Mua Me Harron
Me Tjeter Ti Tani Jeton
Dhe Mua Me Harron

Shiqoj Ne Yll Me Lot Ne Sy
E Tretem Ne Vetmi
Shiqoj Ne Yll Me Lot Ne Sy
E Tretem Ne Vetmi
Agimi Prap Do Vi Pa Ty
Pa Gjum Pa Dashuri
Agimi Prap Do Vi Pa Ty
Pa Gjum Pa Dashuri


Ky tekst u dërgua nga Haxhi Dauti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Haxhi Dauti
Publikimi: 27/10/2009


Haxhi Dauti - Atë Që Deshta Unë Më Shumë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atë Që Deshta Unë Më Shumë".
3. Video është e këngës "Atë Që Deshta Unë Më Shumë", por nuk këndohet nga Haxhi Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Dauti:


Komente 0