Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Dauti - Venera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1E Dashura Ime Sa Fort Te Du
Eja Pran Meje Pse Po Largoesh
Te Dashures S'ime Ja Dhuroje
Banu E I'mja Me Perqafo
Me Ledhato

Venera Per Ty Mendoj
Nji Kenge Te Bukur Kendoj
Venera Per Ty Mendoj
Nji Kenge Te Bukur Kendoj

E Dashura Ime Sa Fort Te Du
Eja Pran Meje Pse Po Largoesh
Te Dashures S'ime Ja Dhuroje
Banu E I'mja Me Perqafo
Me Ledhato

Venera Per Ty Mendoj
Nji Kenge Te Bukur Kendoj
Venera Per Ty Mendoj
Nji Kenge Te Bukur Kendoj

Solo

Venera Per Ty Mendoj
Nji Kenge Te Bukur Kendoj
Venera Per Ty Mendoj
Nji Kenge Te Bukur Kendoj


Ky tekst u dërgua nga Haxhi DautiHaxhi Dauti
Publikimi: 08/11/2009


Haxhi Dauti - Venera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Venera".
3. Video është e këngës "Venera", por nuk këndohet nga Haxhi Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Dauti:


Komente 0