A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haxhi Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Haxhi Gashi është një këngëtar i njohur. Më datë 3 Janar 2014, Haxhi Gashi publikon videoklipin "Sa Her Të Shoh Ty". Teksti u shkrua nga Shpetim Veseli. Më datë 4 Prill 2017, Haxhi Gashi publikon videoklipin "Fjale Fjale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Ramiz Jusufi

Shaban Rogaci

Chika

Arjan Effecti

Nusran Fera

Muhamer Duraku-Meli

B-King

Mirsad Shabani

Xhemail Retkoceri (Xhemi)


Tags: Haxhi Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019