Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Haxhi Maqellara - Fëllënza E Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fëllënza E Malit".
3. Video është e këngës "Fëllënza E Malit", por nuk këndohet nga Haxhi Maqellara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Haxhi Maqellara - Fëllënza E Malit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/03/2012

2012-03-03T18:06:05+00:00...e kërkojmë më mallë të zjarrtë këtë Këngë!
... shumë nga ne!

Shumë do të donja ta ndëgjojmë përsëri!

isha fëmijë në vegjëli... dhe më kujtohet
... vetëm në fragmente të shkurtëra...
por të... paharruara kurrë :

...Një Bilbil i shkruar...
...troket në dritare...
... se q më ka... trazuar...
... s më merrë gjumi fare...

... Moj Fëllënzë e Malit...
...me Lulet e tjera...
...dil... se erdhe Pranvera...

...të kam Dashur... dhe të Dua...
... Moj e Bukur Oooo...
...


...!?!


Ky tekst u dërgua nga Kandi Pruthi
Më Shumë Këngë Nga Haxhi Maqellara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë