Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Haxhi Maqellara - Kënga E Ganimetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Ganimetes".
3. Video është e këngës "Kënga E Ganimetes", por nuk këndohet nga Haxhi Maqellara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Haxhi Maqellara - Kënga E Ganimetes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

03/03/2012

2012-03-03T18:06:05+00:00ne mes te gjakoves
atje ne pazar
u vra ganimetja
u var ne litar

para se ta varnin
foli tefik canga
ma mire t"desim moter
se t"jetojme ne pranga

ke shok abedinin
edhe shume te tjere
ke kosoven trime
qe ste harroi njehere

ref:
nuk dua jeten te ma falin
rashe vete ne litar
hakun motres do ia marrin
vellezerit kosovar x2

e shtrenje eshte liria
pa te seshte gje jeta
me nje ze te tmerrshem
foli ganimetja

atje lart qendronte
gjakova kreshnike
asaj ganimetja
i qendroi besnike

ref x2


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Maqellara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë