Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Maqellara - Kenga E Selman Likes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Hajde hajde more
Selman Lika
Sot o per soti mor
Na qonka dita

Sot o per soti mor
Na qonka dita

Qonka dita more
Per me vdek e
Treqind hutat mor
Kan ra o ke dhent e

Treqind hutat mor
Kan ra o ke dhent e

Treqind hutat mor
Kan ra o ke dhent e
Kan vra çobanet more
Kan vra qent e

Kan vra çobanet more
Kan vra qent e

Vra çobanet more
Kan vra qent e
Jalla prej djemve more
Kush m'ka mbet e

Mbet o Musai more
Past o ramet e

Gryke e zallit more
Po ushton e
Selman Lika more
Po lufton e

Selman Lika more
Po lufton e

Selman Lika more
Shef o sahatin
Kan mbet nuset mor
Pa hek o duvakin

Kan mbet nuset mor
Pa hek o duvakin


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Haxhi Maqellara - Kenga E Selman Likes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Selman Likes".
3. Video është e këngës "Kenga E Selman Likes", por nuk këndohet nga Haxhi Maqellara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Haxhi Maqellara:


Komente 0