TEKSTESHQIP

Haxhi Prenku
Shaban Jashari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shaban Jashari" kënduar nga Haxhi Prenku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.