TEKSTESHQIP

Haxhi Prenku
Zahir Pajaziti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zahir Pajaziti" kënduar nga Haxhi Prenku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.