Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Kralan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Haziz Ahmeti është një poet. Haziz Ahmeti, ka lindur më 11.09.1991 në fshatin Kralan të qytetit të Gjakovës. Jeton dhe vepron në fshatin Kralan, në Gjakovë, shkollën e fillore e ka kryer në fshatin e lindjes, ndërsa shkollën e mesme dhe fakultetin, në Gjakovë. Në shkollën e mesme ka studiuar drejtimin stomatologji, ndërsa në fakultet drejtimin e gjuhës dhe letërsisë shqipe. Me poezi ka nisur të merret që nga shkolla e mesme. Në fillm më pak, por me kalimin e kohës kjo gjë fi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha


Autorë Të Ngjashëm:

Endrit Mehmeti

Gentinikqi

Benjamin Krasniqi

Bujar Meholli

Besnik Jaha

Kadri Mehmeti

Klevis Maliqi

Iljaz Jashari

Romario Xhaferri

Dionis Xhafa

Tags: Haziz Ahmeti


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet