Hazy
Hazy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Hazy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Qershor 2022, Olsi Bylyku publikon videoklipin "Ca Ca", në bashkëpunim me Hazy. Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Hazy & Marenglen Boja kanë realizuar bashkë muzikën, ndërsa për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur Hazy & Olsi Bylyku. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 7 Tetor 2022, Hazy publikon videoklipin "Albos/Level up". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga vetë Hazy. Videoklipi u p...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1