Hazy
Hazy
Hazy
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Hazy është këngëtar. Më datë 10 Qershor 2022, Olsi Bylyku publikon videoklipin "Ca Ca", në bashkëpunim me Hazy. Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Hazy & Marenglen Boja kanë realizuar bashkë muzikën, ndërsa për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur Hazy & Olsi Bylyku. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 7 Tetor 2022, Hazy publikon videoklipin "Albos/Level up". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga vetë Hazy. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinematic.ch.

Më datë 3 Dhjetor 2022, Hazy publikon videoklipin "Aisheh", në bashkëpunim me Olsi Bylykun. Teksti i këngës është shkruar në bashkëpunim nga Hazy & Olsi Bylyku, teksa për arranzhimin u kujdes vetë Hazy. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0