Më mbaj mend (për 1 muaj)

Herbert Alemi - Sea Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Viti special i madh, viti i pare
Copez firmamenti, enderr ne sirtar
E mbaj ne duar forte dhe lehte
Ne lartesine e syve
Universi krejt ndricohet si dielli siper reve
Ajo eshte mrekulli, si kopshtet ne Babilon
Si tempujt ne Luxor, si nebuloza ne Orion
Sea eshte magji, Sea eshte art, Sea eshte muzike, ajo eshte shkence e sakte
Sea eshte e diele, Sea eshte Shabat, ajo mban emrin e Asaj, kur do me quaj babe
Harta e dashurise, ndryshoi kufijte
Ndryshoi kufijte te shikimi i saj
Ajo eshte mrekulli...


Herbert Alemi - Sea
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sea".
3. Video është e këngës "Sea", por nuk këndohet nga Herbert Alemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Herbert Alemi:


Komente 0