Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Hekuran Ismani
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Hecky është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Hekuran Ismani i njohur si Hecky është një reper qe jeton në Lyon Francë. Me datën 9 prill 2019 ka publikuar këngën e tij të parë ‘Tired’ që ësht pjes e Mixtape-it të tij të quajtur VETVETJA, i cili përmban gjithsej 7 këngë. 5 prej tyre jan publikuar në YouTube, ndërsa 2 këngët tjera pritet të publikohen së shpejti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Aga B

Kadri Guri

EMI

1ky

Amir

Mc Qlira

Hustle5k

Liil Craizy

Bad Sight

Pimpex

Tags: Hecky, Hekuran Ismani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet