A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hejdi Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Hejdi Mehmeti është një këngëtar i njohur. Më datë 9 Prill 2018, Hejdi Mehmeti & Besim Muriqi publikojnë videoklipin "Me Kange Dasmen Ta Urojmë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Clirim Denaj

Ilir Kazaferri

Emir Batllava

Fadil Aziri

Bigx

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Lumbardh Zuka

Rapp Dogg

Ismet Shabani

Dacraks


Tags: Hejdi Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019