Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Hekuran Krasniqi - Qaj Me Lot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/06/2007

2007-06-04T04:47:39

Këngë e albumit:

"Iron"

Këngë e albumit:

"Albanian Love Songs (Part. 1)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qaj Me Lot" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Hoxha - Qaj Me Lot

E qaj me lot
oh me lote ne sy e
e m'ka marr malli
shpirto trri me ty e

E qaj me lot
oh me lote ne sy e
e m'ka marr malli
shpirto trri me ty e

II
e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

III
e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

Shpat Kasapi - Qaj Me Lot

Vajtojn lotet vajtojn syte
tuj qa mu tha buza zemra
me eshte tha

(2x)smundem te pajtohem me
faktin se keshtu e paskam
fatin me duket se zoti e paska shkrue

Ref.
Sa shume fjal dhe premtime mi the
duke genjyer kot aa
sa shume puthje ledhatime mi dhe
e tani qaj me lot

sa shume fjal dhe premtime mi the
duke genjyer kot aa
sa shume endrra dhe kujtime me
mbeten dhe tani qaj me lot

Kam dyshuar ne cdo gje kam
dyshu se vjen funi kurr se kam besu
(2X) smunem te pajtohem me faktin
se keshtu e paskam fatin me duhet se
zoti e paska shkru
Ref.
...
Qaj me lot qaj me lot qaj me lot (2x)

Ref.
...

Ref.
...
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...