Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Qika E Mir

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika E Mir".
3. Video është e këngës "Qika E Mir", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Qika E Mir  (Feat. Egzon Pireci & Grupi Fama)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Grupi Fama

Featuring

Egzon Pireci

03/05/2012

2012-05-03T13:48:42+00:00XONI:

te thirra edhe njeher ti nuk don me ni per mu
keshtu ma nuk po shkon e ti thu ma mir per mu
per her tfundit du met pa e ti mgjen arsye tkota
kjo shkon me deshir nese jo diten e mir
E di qa pom mungon edhe pa ty nuk po bon
Un po munona met dasht po kjo ty spot mjafton
ti pom kerkon mashum e un ma shum smuj met dhan
po pret met ardh pas po keshtu se kam zakon

Hekuran Krasniqi:Ref 4x

Qika mir kqyre sahatin
ajde me ma hek marakin
mos e ngo qa tthoj kojshia
me kto men e qojsh te shpija

Xoni

te thirra edhe njeher ti nuk don me ni per mu
keshtu ma nuk po shkon e ti thu ma mir per mu
per her tfundit du met pa e ti mgjen arsye tkota
kjo shkon me deshir nese jo diten e mir
E di qa pom mungon edhe pa ty nuk po bon
Un po munona met dasht po kjo ty spot mjafton
ti pom kerkon mashum e un ma shum smuj met dhan
po pret met ardh pas po keshtu se kam zakon

Hekuran Krasniqi:Ref 5x

Qika mir kqyre sahatin
ajde me ma hek marakin
mos e ngo qa tthoj kojshia
me kto men e qojsh te shpija


Ky tekst u dërgua nga  qlirche
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet