Official Video

Top 200

Hekuran Krasniqi & Arton Cervadiku - Dje Dhe Sot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/03/2013

2013-03-30T02:30:13

Më Shumë Nga

Arton CervadikuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dje Dhe Sot" kënduar nga Hekuran Krasniqi & Arton Cervadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hekuran Krasniqi & Arton Cervadiku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Estela Nikoliqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sot nuk e kuptova dot
i koha na shkoj kot
kur jemi me te rritur
ne kte bot

pres dita te me zbardh
me diqka te rrall
mediqka qe zemra
ka shum mall

ref:Ta fali tjetrin o
qe beri per mua
ta fal fajtorin o
qe sdi te thot te dua
kush esht ai qe fal vitet qe na shkuan
vitet qe per ne te tjeret i jetuan

2|von dhe kur e mendon
si nis dhe perfundon
nje histori e gjat
ne koh te that

sot ndryshe neper bot
tash per jet e mot
ma thote zemra
jemi me te fort

ref:Ta fali tjetrin o
qe beri per mua
ta fal fajtorin o
qe sdi te thot te dua
kush esht ai qe fal vitet qe na shkuan
vitet qe per ne te tjeret i jetuanMë Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...