Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Pa Kasavet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Kasavet".
3. Video është e këngës "Pa Kasavet", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Pa Kasavet  (Feat. Naser Berisha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Naser Berisha

31/05/2017

2017-05-30T23:00:00+00:00(Hekurani)
A bon bre vec pak me u anku, amo vec pak
Mas luftes une kam mendu, se ka me lulezu k`tuhja
Sa her une kam mendu, a me nejt k`tu a me shku
Po qysh me shku vendin tem e du
Me bo me shku duhet me punu
Ska kush bon sefa per mu, sistemin duhet krejt me nderru
(Naseri)
Dheze kerrin per me dal, dhe me ba qef, me ba qef
Lesho muziken mos e ndal deri ne mengjes. Ne mengjes
Krejt cka ke k`tu ke me i lane, si merr me vete, anena
Harroje leje termin stres, stres, stres, stres
Mos u bon vesveseli, a ke vesh ti me ni
(Hekurani)
Gjith diten kafe tui pi e tu nejt me sevdali
Kshtu se ki as ne gjermani jo, jo, 2X
Gjith diten kafe tui pi e tu nejt me sevdali
Kshtu se ki as ne gjermani jo, jo,
(Naseri)
Mos u bon vesveseli a ke vesh ti me ni
REF. Naseri
Ma mire me ba shyret se me kijamet
Se nrdyshe nuk po e qete
Ma mire me bo shyret se me bo kijamet
Ulqinaket thone pa kasavet
2X refreni (Naser, Hekurani)


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet