Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Naser Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  42
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Naser Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Si çdo fëmij ashtu edhe Naseri ne moshen shum te re filloi te kerkoj veten permes lloj -lloj sporti dhe aktiviteti tjeter si karate, futbpll, labor fotografish etj, por ne moshen 13 vjeqare ndalet ne vendin e duhur qe edhe sot eshte i lumtur se eshte ndalur aty pa hulumtuar boten me tutje, pra muzika,kendimi dhe kitara. Ne shkollen e mesme Naseri bashke me nje shok te klases dhe vllaun e tij( Shefqet dhe Zeqirja bajramin) formuan Band-in "PREMIER...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareNese Shkon (2006)

Gjurmët (2002)

Jo Mos Thuaj (2000)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

BB Poqi

Andos

Gledi

Edi King

Renis Gjoka

Evans Rama

Agron Berisha

Edison Bregu

Gjergj Jorgaqi

Sheki Hoxha

Tags: Naser Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet