Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Naser Berisha - Jo Mos Thuaj (2000)

Naser Berisha - Gjurmët (2002)

Naser Berisha - Nese Shkon (2006)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet